Twoja Krew Moje Życie

Kwestionariusz ankiety dotyczący rodzajów czekolad, które powinny znajdować się w składzie posiłku regeneracyjnego.

Szanowny Krwiodawco!

W trosce o przekazanie posiłku regeneracyjnego wydawanego Honorowym Dawcom Krwi zgodnie z art. 9 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 roku o publicznej służbie krwi spełniającego Twoje oczekiwania zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety.

Wyniki z przeprowadzonego badania pozwolą podjąć działania, będące odpowiedzią na potrzeby Krwiodawców w zakresie rodzaju czekolad, wydawanych w ramach posiłku regeneracyjnego.

Dzięki współpracy z ekspertem z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – Państwowego Instytutu Badawczego został wypracowany optymalny skład czekolad. W ramach poszczególnych rodzajów czekolad (mleczna, deserowa, gorzka) czekolady mają m.in. dużą zawartość masy kakaowej (która jest źródłem cennych flawonoidów, pozytywnie wpływających na elastyczność naczyń krwionośnych), najniższą technologicznie możliwą zawartość cukru oraz nie zawierają tłuszczów kakaopodobnych typu olej palmowy, kokosowy.

Z góry dziękujemy za pomoc i poświęcony czas!
Wypełnij ANKIETĘ   ➡️
   www.gov.pl/web/nck/ankieta  

Ps.Badanie ankietowe będzie prowadzone w dniach 11-23 kwietnia b.r.  (ankietę można wypełnić elektronicznie-link powyżej lub w formie papierowej w naszym Centrum-serdecznie ZACHĘCAMY).

Plakat
Skip to content