Twoja Krew Moje Życie

Program lojalnościowy

 
Uprzejmie informujemy, że od dnia 22 grudnia 2016r. w RCKiK w Radomiu uruchomiony został program lojalnościowy dla Honorowych Dawców Krwi ,,Każda kropla jest cenna”, który jest on częścią ogólnopolskiej kampanii promującej honorowe krwiodawstwo ,,Twoja krew, moje życie”.
 
Każda osoba, zgłaszająca się do oddania krwi lub jej składników, po wyrażeniu chęci uczestnictwa w programie otrzymuje w rejestracji pakiet startowy, który składa się z 2 broszur informacyjnych oraz karty lojalnościowej z miejscem na stemple.
 
Po każdym oddaniu krwi dawca otrzyma odpowiednią ilość stempli do karty lojalnościowej, które będzie mógł wymienić na nagrody. Aby otrzymać nagrodę należy wypełnić wniosek, wskazując upominek z katalogu nagród. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowego stempla w przypadku przyprowadzenia osoby, która jeszcze nigdy wcześniej nie oddawała krwi.
 
Regulamin            Broszura informacyjna z katalogiem nagród        Plakat programu lojalnościowego
 
JumpWorld Centrum Handlowe Echo Pizzahut leroy merlin Cukiernia Wasilewski Poczta-polska Burgerking Popgym Fogiel Radom Radio Plus Karczma Babajaga Karczma Bankrut Fundacja PKO BP Galeria Słoneczna Ferrero Dworek Anna Dami24 Cukiernia Słupek