Twoja Krew Moje Życie

PROSIMY o Racjonalne oddawanie krwi

📣Szanowni Państwo/ Drodzy Krwiodawcy‼️
W związku z ostatnimi wydarzeniami na Ukrainie, które z pewnością wszystkich niepokoją i zatrważają PROSIMY🙏 o racjonalne oddawanie krwi🩸.

USPAKAJAMY‼️ Polska służba krwi jest przygotowana do udzielenia wsparcia w zakresie krwi i jej składników. Wszelkie działania podejmowane są w porozumieniu i zgodnie z zapotrzebowaniem.
W celu racjonalnego gospodarowania zasobami krwi i jej składników prosimy o bieżące sprawdzanie zapotrzebowania na krew i jej składniki, które jest publikowane na stronie internetowej naszego Centrum w Radomiu celem dostosowywania oddawania krwi do aktualnych potrzeb.

‼️Szczególnie ważna jest ścisła współpraca z publiczną służbą krwi w zakresie dostosowywania pobierania krwi i jej składników do zmieniającego się zapotrzebowania.
Dziękujemy za wielkie❤️ i pełną gotowość do honorowego oddawania krwi i jej składników. Pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie.
JumpWorld Centrum Handlowe Echo Pizzahut leroy merlin Cukiernia Wasilewski Poczta-polska Burgerking Popgym Fogiel Radom Radio Plus Karczma Babajaga Karczma Bankrut Fundacja PKO BP Galeria Słoneczna Ferrero Dworek Anna Dami24 Cukiernia Słupek