Twoja Krew Moje Życie

Podsumowanie wydarzenia „Event w Centrum Handlowym M1

17 listopada b.r. odbył się „Event w Centrum Handlowym M1” , realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii promującej honorowe krwiodawstwo, pod hasłem „Twoja krew-moje życie”.
Oprócz atrakcji, które czekały na uczestników w Strefie Czerwonej Nitki, można było również oddać krew.
Ze 101 osób, które się zgłosiły, krew oddało 80 krwiodawców – pozyskaliśmy 36 litrów tego życiodajnego płynu
– DZIĘKUJEMY.

W trakcie trwającej imprezy uczestnicy wypełniali blankiecik, wpisując swoje imię, po czym wrzucali go do odpowiedniego flakonu oznaczonego grupą krwi. Ponadto uświadamialiśmy osoby zainteresowane akcją o zapotrzebowaniu na krew i jej składniki, zachęcając tym samym do oddania krwi. Radość tym większa, że część osób po raz pierwszy, a niektórzy po długiej przerwie zdecydowali się na ten szczytny gest, zasilając nasz Bank Krwi w ten niezastąpiony LEK.

Dla milusińskich przygotowany był kącik – malowanie buziek, który cieszył się dużym powodzeniem. W Centrum Handlowym M1 można było spotkać Harcerzy ZHP- wolontariuszy zapraszających do udziału w naszej akcji oraz rozdających ulotki.

Serdecznie wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu w postaci pozyskanej krwi DZIĘKUJEMY,
a byli to nasi Partnerzy: Centrum Handlowe M1, JumpWorld Park Trampolin, Restauracja Bolek i Lolek 2, Cukiernia Chełmińska, MOSiR w Radomiu.

Drodzy Państwo, czas spędzony z Wami to przyjemność. Obserwujcie nasze wydarzenia, posty i pamiętajcie, że DOBRO zawsze do nas WRACA.

Pomagajmy, dzielmy się tym, czym obdarzyła nas natura – własną KRWIĄ.

KRWIODAWCY, to wyjątkowi LUDZIE !!!

JumpWorld Centrum Handlowe Echo Pizzahut Cukiernia Wasilewski Poczta-polska Burgerking Popgym Fogiel Radio Plus Karczma Babajaga Karczma Bankrut Fundacja PKO BP Galeria Słoneczna Ferrero Dworek Anna Dami24 Cukiernia Słupek