Twoja Krew Moje Życie

Relacja z wydarzenia „Event w Centrum Handlowym”

 „Event w Centrum Handlowym”.
22 września b.r., w Galerii Słonecznej w Radomiu odbył się „Event w Centrum Handlowym”, realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii promującej honorowe krwiodawstwo, pod hasłem „Twoja krew-moje życie”.
Oprócz atrakcji, które czekały na uczestników w Strefie Czerwonej Nitki, można było również oddać krew.
Z 89 osób, które się zgłosiły, krew oddało 78 krwiodawców – pozyskaliśmy ponad 35 litrów tego życiodajnego płynu
– DZIĘKUJEMY.
Mamy nadzieję, że oprócz satysfakcji z pomocy drugiemu człowiekowi, radość przyniosły również upominki oraz gadżety ufundowane między innymi przez partnerów akcji.
W trakcie trwającej imprezy klienci Galerii wypełniali karteczki-wizytówki, wpisując swoje imię, po czym wrzucali je do odpowiedniego flakonu oznaczonego grupą krwi. Z rozmów z uczestnikami wynika, że nie wszyscy mają świadomość zapotrzebowania na krew i jej składników, dlatego też staraliśmy się wyjaśniać problem oraz podkreślaliśmy konieczność oddawania krwi – leku, którego w żaden sposób nie jesteśmy w stanie zastąpić, a którego wytwórcą może być jedynie człowiek.

We wszystkich działaniach towarzyszyły nam również ulotki, w których rozdawaniu pomagali zawodnicy Zespołu ROSA z Radomia, na czele z Trenerem – Robertem Witka oraz Kierownikiem drużyny- Konradem Kapturskim.

Event w Centrum Handlowym, to pierwsza taka impreza, która odbyła się w naszym mieście – cel osiągnięty w postaci zebranej krwi !
Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze, bo my z Wami świetnie.
Już niebawem opublikujemy Filmik relacjonujący wydarzenie.
Serdecznie wszystkim jeszcze raz DZIĘKUJEMY za udział w evencie, w tym również naszym PARTNEROM akcji za otrzymane upominki : Grupa ROSA, JumpWorld Park Trampolin, Restauracji Bolek i Lolek 2, Burger King, Magiczne Ogrody, Cukiernia Sowa oraz Radomskiej Grupie Mediowej, która objęła Patronat Honorowy.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii Zdjęć :
http://www.cozadzien.pl/zdjecia/koszykarze-rosy-radom-zachecali-do-oddawania-krwi/50477/1

JumpWorld Centrum Handlowe Echo Pizzahut Cukiernia Wasilewski Poczta-polska Burgerking Popgym Fogiel Radio Plus Karczma Babajaga Karczma Bankrut Fundacja PKO BP Galeria Słoneczna Ferrero Dworek Anna Dami24 Cukiernia Słupek