Twoja Krew Moje Życie

14 czerwca – Światowy Dzień Krwiodawcy

14 czerwca – „Światowy Dzień Krwiodawcy”

Oddaj KREW – odbierz przy okazji Twojego Święta symboliczny drobiazg – KOSZULKĘ.

Co roku 14 czerwca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Krwiodawcy. Wydarzenie to jest okazją do PODZIĘKOWANIA Honorowym Krwiodawcom oddającym bezinteresownie krew – za ratujący życie dar krwi.

Jesteście Wyjątkowi, Wasza świadomość potrzeby regularnego oddawania krwi w celu zapewnienia potrzebującym pacjentom dostępu do wysokiej jakości, bezpiecznej krwi i preparatów krwiopochodnych jest nieoceniona.

Każdy człowiek powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że transfuzje krwi i produkty krwiopochodne co roku ratują życie milionom ludzi. Pomagają pacjentom cierpiącym na choroby stanowiące zagrożenie dla życia, przedłużając i zapewniając im wyższą jakość życia, a także stanowią zabezpieczenie złożonych procedur medycznych i chirurgicznych. Krew odgrywa również istotną rolę w kontekście opieki i ratowania życia matek i dzieci oraz w czasie operacji ratunkowych podejmowanych w związku z katastrofami naturalnymi i spowodowanymi przez człowieka.

Wy o tym wszystkim wiecie, Drodzy KRWIODAWCY, dlatego jeszcze raz Dziękujemy

JumpWorld Centrum Handlowe Echo Pizzahut Cukiernia Wasilewski Poczta-polska Burgerking Popgym Fogiel Radio Plus Karczma Babajaga Karczma Bankrut Fundacja PKO BP Galeria Słoneczna Ferrero Dworek Anna Dami24 Cukiernia Słupek