Twoja Krew Moje Życie

Podsumowanie weekendowych akcji poboru krwi

BRAWO Kochani – To był udany weekend.
DZIĘKUJEMY wszystkim za aktywny udział w naszych akcjach poboru krwi, a było ich wyjątkowo dużo podczas ostatniego weekendu.
Byliśmy na evencie „Trasa Czerwonej Nitki” w Kielcach, oczywiście nie mogło nas zabraknąć podczas corocznych akcji „Motoserce” w Iłży, Mogielnicy oraz w Radomiu, a także na Pikniku Rodzinnym w Mazowszanach.

Łącznie do oddania krwi zgłosiło się 276 osób, z czego krew oddało 224 Krwiodawców, a to ponad 100 litrów krwi
bezcennego leku, który pozwoli nam z pewnością utrzymać przez pewien czas stabilizację i bezpieczeństwo dla oczekujących
w szpitalach pacjentów.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim koordynatorom wymienionych akcji, a także osobom, które w najmniejszym stopniu włączyli się w pomoc przy ich organizacji.

Sami widzicie, że było bardzo „pracowicie”, za co również należą się gorące podziękowania naszym Zespołom Ekipowym, Personelowi, który można powiedzieć ciężko pracował w „pocie czoła”.

JumpWorld Centrum Handlowe Echo Pizzahut Cukiernia Wasilewski Poczta-polska Burgerking Popgym Fogiel Radio Plus Karczma Babajaga Karczma Bankrut Fundacja PKO BP Galeria Słoneczna Ferrero Dworek Anna Dami24 Cukiernia Słupek